24 берез. 2017 13:53

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:40
Суспільство
0

13

0

За понад дві години сесії Вінницької обласної Ради, розглянули п’ять питань: попереду менше 40-ка

За понад дві години сесії Вінницької обласної Ради, розглянули п’ять питань: попереду менше 40-ка

 Найдовше розглядали питання по звіту Олійника 


 У Вінниці 24 березня о 10 год розпочали чергову 17 сесію обласної Ради 7 скликання. О 13.10 голосують за п’яте питання з 40. Перші стосуються:

Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.

Про інформацію прокурора Вінницької областіщодо результатів діяльності органів прокуратури області у 2016 році.

Про звіт начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Федоришина B.C. про роботу управління.

Про звіт постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

Про Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки.

Найдовше розглядається перше. 13-ть депутатів заявляють бажання виступити. Деякі дякують за злагоджену роботу між депутатами та керівниками області. Дехто робить зауваження.

«У мене є декілька слайдів, які показують роботу голови обласної Ради Анатолія Олійника. От, до речі, він менше за колегу Щербаківську їздив у відрядження, а палива використав більше», - пропонує переглянути на екранах інфографіку  Депутат Вінницької обласної ради від "Опозиційного блоку" Юрій Яремчук. 

Олійник відповідає, з ліміту, який йому виділяється, не виходив. З відряджень кілька були на далекі відстані. По завершенню питань-відповідей депутати приймають.

Після 11 години 13 хвилин звітує представник  обласної прокуратури Сергій Сехоребрий.  Його керівник В’ячеслав Соколовський прибути на сесію не зміг. Поїхав у відрядження. До представника першою звертається перший заступник губернатора Людмила Щербаківська.

«Є така людина, як Януарій Шостак. Він вимушений був залишити країну. Чи є можливість якось переглянути його справу, щоб людина могла повернутися додому, адже тут його родина», - каже Щербаківська.

Представники від політичної сили «Свобода» у більшості своїх запитань переймаються з справи, які пов’язані з членами їхньої партії.

12.05 Олійник пропонує зробити 15-хвилинну перерву. Сесія продовжується після 13 год. Робота налагоджується. За сорок хвилин встигають дійти до 16 питання.

Вінниця.info