7 верес. 2022 11:46

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:15
Події
0

117

0

Захищаючи Україну на Херсонському напрямку загинув офіцер з Вінниччини Іван Бехарський

Захищаючи Україну на Херсонському напрямку загинув офіцер з Вінниччини Іван Бехарський

Йому було 27 років…


4 вересня на Херсонському напрямку в боях за Україну, виявивши стійкість і героїзм, загинув Бехарський Іван Станіславович, родом з Вінниччини. Молодому офіцеру було 27 років…

Сумну звістку повідомили на сторінці Державної казначейської служби, де працював Іван до призову на військову службу.

Іван народився 11 вересня 1994 року в смт Чернівці Чернівецького району Вінницької області.

Після закінчення школи юнак вступив до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки».

Завжди і всюди Іван був кращим. У 2017 році, після завершення навчання, отримав диплом магістра з відзнакою за кваліфікацією «Інженер-дослідник». Під час навчання в університеті вступив на кафедру військової підготовки та після її закінчення здобув військове звання офіцера запасу – молодший лейтенант.

15 травня 2017 року за результатами проходження конкурсу було призначено на посаду головного спеціаліста відділу прикладного програмного забезпечення та програмно-технічних комплексів управління інформаційних технологій та захисту інформації Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області.

«У казначейській родині Іван проявив себе не лише як професіонал, а й як людина з активною громадянською позицією, готова до виконання складних завдань і допомоги колегам, щира і щедра людина, душа компанії. Усім колективом раділи, коли красень і розумник Ваня одружився, коли 27 січня 2022 року у них з Катрусею народився син-козак Ілля. А вже 11 квітня батька призвали на військову службу для захисту рідної України проти підступного ворога.

Не натішився, недолюбив, не пожив…

Колеги-казначеї висловлюють глибокі співчуття батькам Івана Станіславовича Бехарського - Станіславу Адольфовичу та Ларисі Іванівні, дружині - Катерині Олегівні, маленькому синочку - Іллі Івановичу, усім рідним та друзям Героя», - пишуть на сторінці колеги Івана.

Співчуваємо рідним, близьким і знайомим…

Вічна пам'ять Герою!


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info