31 січ. 2023 16:25

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:09
Суспільство
0

116

0

Захисник з Вінниччини Дмитро Фінашин візьме участь у заходах Ukrainian Week у Вашингтоні

Захисник з Вінниччини Дмитро Фінашин візьме участь у заходах Ukrainian Week у Вашингтоні

У столиці США відбудеться ряд заходів у рамках Ukrainian Week. В заходах візьмуть участь і українські захисники, серед яких є вінничанин.


З 31 січня до 4 лютого у столиці США відбудеться ряд заходів у рамках Ukrainian Week. В заходах візьмуть участь і українські захисники, серед яких є вінничанин.

Про це повідомляє Козятинська міська територіальна громада.

Серед почесних гостей будуть українські захисники – Герой України Дмитро Фінашин, "Фін" з Козятина, Данило Мельник та Андрій Собковський.

«Гості з України та українська діаспора в США візьмуть участь у таких суспільно-важливих подіях, як Міжнародний Саміт Релігійної Свободи та Український Молитовний Сніданок у Вашингтоні», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці травня в районі населеного пункту Яковлівка на Донеччині під час жорсткого бою старший сержант зумів виявити та знищити двох ворожих снайперів, чим дав побратимам змогу безпечно змінити позицію для корегування артилерії. Під час мінометного обстрілу він дістав багатоуламковий перелом верхньої третини лівого плеча. Дмитро Фінашин зміг самостійно зупинити кровотечу та залишився на вогневій позиції, щоб прикривати відхід побратимів. Від поранень він втратив свідомість, а прийшовши до тями, побачив, що залишився один. Попри велику втрату крові та біль старший сержант майже через дві доби зміг самостійно дістатися до підрозділу ЗСУ, де йому було надано медичну допомогу. Через важке поранення Дмитро Фінашин втратив ліву руку.

В жовтні минулого року Дмитру присвоїли звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Козятинської міської ТГ