13 черв. 2017 13:51

Останнє оновлення  
14 берез. 2023 23:54
Місто
0

105

0

Закриття Київського мосту: у Вінниці змінять організацію дорожнього руху і поставлять регулювальників

Закриття Київського мосту: у Вінниці змінять організацію дорожнього руху і поставлять регулювальників

У Вінниці змінять організацію дорожнього руху і поставлять регулювальників


 З 7.00 години ранку 14 травня рух по Київському мосту повністю закривають. У Вінниці внесуть зміни в організацію дорожнього руху. Щоб могли проїжджати тролейбуси: на двох перехрестях Коцюбинського - Нансена та Магістратська – Театральна стоятимуть регулювальники. На Соборній біля вулиці Мури можуть заборонити зупинку.

Про це під час прес-конференції 13 червня повідомив начальник сектору безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Анатолій Самусь.

«Ремонт мосту змушує вносити радикальні зміни в організацію дорожнього руху. Буде збільшено потік тролейбусів через вулицю Нансена, вони перетинатимуть вулицю Коцюбинського. На даному перехресті необхідно буде ставити регулювальника. На перехресті вулиць Театральна – Магістратська також від завтра будуть пости регулювання, щоб дати можливість безперешкодно здійснити рух громадського транспорту. Перевага буде надаватись громадському транспорту, щоб не допускати збою в графіку.

На центральний міст значно збільшиться навантаження за рахунок тролейбусів та маршрутних транспортних засобів. Для цього буде збільшено піші наряди поліції на Соборній. Сьогодні буде здійснено додаткове обстеження Соборної та визначено місця, де можливо будуть додаткові знаки, що забороняють зупинку. Мова йде про ділянку між вулицями Кропивницького та Мури. Там знаходиться технічна зупинка трамвая і перед вулицею Мури – тролейбусна зупинка. Водії залишають приватні авто по правій стороні. Коли стає трамвай і тролейбус, транспортний потік зупиняється. Тому ми обстежимо дану ділянку і можливо встановимо знаки, які забороняють зупинку на даному відрізку», - повідомив А. Самусь.

Також представник патрульної поліції зазначив, що вони посилять нагляд за дорожнім рухом по вулиці Магістратській.

«По Магістратській від Соборної до Театральної ширина дороги по одній смузі в кожному напрямку. Там буде посилено нагляд за дорожнім рухом, щоб унеможливити зупинку чи залишення транспортних засобів на проїзній частині», - зазначив поліцейський.

Ситуацію з рухом поліція постійно буде моніторити, за необхідності й надалі будуть вносити зміни в організацію дорожнього руху.

Вінниця.info