2 лют. 2023 11:52

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:08
Місто
0

52

0

Заступник мера розповів про роботу харківського виробника у Вінниці, який експортує товари до Європи, Америки та Азії

Заступник мера розповів про роботу харківського виробника у Вінниці, який експортує товари до Європи, Америки та Азії

Минуло 10 місяців відтоді, як STALEKS, - одне з потужних промислових підприємств з Харківської області, релокувалося у Вінницю


Минуло 10 місяців відтоді, як STALEKS, - одне з потужних промислових підприємств з Харківської області, релокувалося у Вінницю. Підприємство є одним з найбільших в світі виробників манікюрного інструменту для індустрії краси. Зараз тут працює 250 людей.

Про це у Facebook написав заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

За два місяці після вимушеного переїзду виробникам вдалося перевезти обладнання, підготувати приміщення для виробництва - провести інженерні комунікації, електрику та зробити ремонт даху, встановити нові вікна та облаштувати укриття.

«Так співпало, що під час візиту на підприємство почалася повітряна тривога. Тож всі 250 людей, що працюють за верстатами та на інших процесах перейшли в безпечне місце.

Це одна з вимушених пауз на виробництві, але керівництво дбає про безпеку своїх співробітників. Дуже добре, що повітряна тривога була короткою. Люди швидко повернулись до роботи та змогли працювати далі.

Власне, і до відключення світла їм теж вдалося адаптуватися. Підприємство 80% часу вимушене працювати за допомогою генераторів через складну ситуацію з енергосистемою.

Зараз тут працює 250 людей. Серед них як внутрішньо-переміщені люди, так і вінничани.

І саме завдяки людям виробництво триває. Відповідно розширюється і ринок збуту: 40% товару в Україні, все решта на експорт - Європа, Північна Америка, Азія», - написав Андрій Очеретний.

Протягом січня 2023 року з зони бойових дій до Вінниці переїхали 14 нових суб'єктів господарювання. Станом на початок лютого у Вінниці ареєстровано 266 релокованих підприємств. Як зазначив Андрій Очеретний, 76% новоприбулих почали працювати.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Андрія Очеретного