27 листоп. 2022 07:51

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:36
Місто
0

109

0

Завдяки допомозі з Німеччини у Вінниці розгортають додаткові мобільні «пункти незламності»

Завдяки допомозі з Німеччини у Вінниці розгортають додаткові мобільні «пункти незламності»

У Вінниці розгортають додаткові мобільні пункти незламності. Усе необхідне для їхнього облаштування - намети, генератори, обігрівачі та інше - передало місто-побратим Карлсруе


У Вінниці розгортають додаткові мобільні пункти незламності. Усе необхідне для їхнього облаштування - намети, генератори, обігрівачі та інше - передало місто-побратим Карлсруе.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Загалом по місту розмістимо десять таких наметів. Тут вінничани зможуть зарядити телефони, зігрітися, випити теплого чаю.

Дякуємо за підтримку, друзі! Відчуваємо, що ми не одні у боротьбі з викликами. Перемога – за нами!», - повідомив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що є сайт, де кожен може знайти найближчий для себе і має це вже зробити: nezlamnist.gov.ua. Бізнес, за цим же посиланням, зможе подати заявку для облаштування свого ПН. 213 Пунктів Незламності вже працює у Вінницькій області.

У Вінниці на базі бібліотек, шкіл, підліткових клубів облаштували 30 «Пунктів незламності». Вони уже розпочали свою роботу і цілодобово приймають відвідувачів. В одному із пунктів незламності, який розташований в центрі міста, побувала кореспондентка Вінниця.info. Більше інформації – ТУТ.

Також, у разі необхідності, вінничани зможуть зігрітися та зарядити телефони у найближчих відділах поліції. Повний список пунктів від поліції ТУТ. Оновлений список пунктів станом на обід 25 листопада по Вінниці.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова