29 жовт. 2022 16:04

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:22
Культура
0

106

0

Женя Синельников з новим шоу «Країна Героїв» зняв випуск про Вінницю

Женя Синельников з новим шоу «Країна Героїв» зняв випуск про Вінницю

Український тревел-ведучий Євген Синельников вчергове відвідав Вінницю уже з новим шоу «Країна Героїв»


Український тревел-ведучий Євген Синельников вчергове відвідав Вінницю уже з новим шоу «Країна Героїв». У новому випуску ведучий показав, як Вінниця змінилася від початку повномасштабного вторгнення.

«І перша зупинка – у старих друзів, які організували волонтерський хаб. Тисячі потрібних речей для ЗСУ і внутрішньо переміщених осіб, від рідкого мила до автівок – усе це збирають, фасують, вантажать і керують колективом у 12 людей.

Потім заглянемо до вінничан, що з перших днів війни годують усіх вуличною їжею за авторськими рецептами. Поспілкуємося з Боже, вільною школою, що відкрила свої двері для всіх переселенців. Одного разу до них завітав навіть табір ромів!

А також поговоримо із підприємцями і художниками, кулінарами і творцями. Кожен з них робить свій маленький вклад у наближення перемоги. Морозивом чи графіті, борщем чи культурними заходами», – йдеться в описі нового випуску.

Синельников відвідав волонтерський хаб, гастромайстерню HellDaddy, «Боже, вільну школу», Центр підтримки переселенців «ЯМаріуполь», майстерню морозива з Херсону «Perfetto», поспілкувався з гастрогідесою Оленою Павловою та скуштував борщ на вишні, зустрівся із художником з Нової Каховки Максом Кільдеровим, відвідав Туристичних хаб.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

title