20 лют. 2017 08:50

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:41
Суспільство
0

137

0

Життя без болю в спині можливе. В санаторії «Поділля» на Вінниччині розробили унікальний комплекс терапії

Життя без болю в спині можливе. В санаторії «Поділля» на Вінниччині розробили унікальний комплекс терапії

 Життя без болю в спині можливе. В санаторії «Поділля» на Вінниччині розробили унікальний комплекс терапії 


 На Вінниччині є унікальні родовища мінеральних води та грязей. В санаторії «Поділля», що у Хмільнику вже 44 роки успішно використовують дари природи для лікування серцево-судинних захворювань, опорно-рухового апарату та для профілактики захворювань нервової системи. За останні роки фахівці санаторію розробили дієві методики лікування хребта. І не даремно, адже в структурі захворюваності населення України захворювання опорно-рухового апарату є найбільш поширеними. І це не лише проблема нашої країни. За даними ВООЗ на різні захворювання опорно-рухового апарату страждає майже 80% населення землі.

Лікарі відзначають, що «проблеми зі спиною» часто є причиною багатьох недуг. Стан хребта впливає на внутрішні органи, на крово- і лімфообіг. Встановлено, в майже половині випадків ішемічна хвороба серця пов’язана зі змінами в хребті, а головний біль часто обумовлений порушеннями в зоні шийних та верхніх грудних хребців. Захворювання хребта бувають різні. Одним з найпоширенішим є остеохондроз – це захворювання міжхребцевих дисків. Існує чотири стадії захворювання. На третій стадії утворюється міжхребцева грижа. При грижі в бік отворів спинномозкових перерізів відбувається тиск на нервові корінці, а грижа в бік спинно-мозкового каналу призводить до стиснення спинно-мозкових структур. Міжхребцеві грижі можуть привести навіть до паралічів. Грижі лікують кількома способами. Але хірургічне втручання не завжди вирішує проблему. Одним з дієвих способів лікування фахівці призначають витяжку (тракцію) хребта.

В санаторії «Поділля» використовують комплексні методи лікування, поєднуючи процедури з радоновими ваннами, торфолікуванням та фізіотерапією.

«Ми пропонуємо радонові ванни, лікувальні торфогрязі та фізіотерапію або витяжку (тракція) в радоновій воді з підводним душ-масажем. В нас є підводна витяжка. Це одна з кращих методик, відпрацьована за багато років. Спочатку проводиться підводний душ-масаж, яким розслаблюється хребет та готуються м’язи, потім людину на спеціальному обладнанні опускають у радонову воду при температурі 35 – 36 градусів. Найкращі умови для тракції хребта саме в теплій воді.

Окрім того, в нас є і комп’ютерна витяжка - американський апарат «Тритон». З апаратом працює невропатолог і комп’ютер задає програму, яка дозує силу тракції.

Після витяжки людина повинна протягом години полежати, щоб стабілізувати хребці. Потім пацієнт вдягає спеціальний пояс, в якому ходить дві години. Довше не можна, бо м’язи повинні самі тримати хребет.

Після лікування в санаторії, ми даємо рекомендації вдома робити спеціальні вправи щоб укріпити м’язово зв’язочний апарат, щоб він тримав хребці в правильному положенні», - розповідає начмед санаторію Леонід Марчук.

Люди, з якими нам вдалось поспілкуватись в санаторії, відмічають, що після проходження курсу процедур вони на довго забувають про біль.

«Я з Сумщини, працюю в прикордонній службі. До санаторію на лікування приїхала вже другий раз. Ви знаєте, після процедур я почуваюсь іншою людиною, мене нічого не болить. Я на пів року забула про спину», - ділиться пані Ірина.

Методики лікування є різними, їх підбираються індивідуально. Стан здоров’я пацієнта постійно тримають на контролі, призначаючи за необхідності аналізи та діагностику.

В санаторії є також гарна лікувальна та фізіотерапевтична база. Окрім торфолікування та радонових ванн, пацієнтам можуть призначати сухі ванни, світлолікування, лазеротерапію, аромотерапію, і навіть герудотерапію.

В фізкультурно-оздоровчому корпусі проводять лікувальну фізкультуру, гідрокінезотерапію (фізкультура у воді), механотерапію (розробка суглобів на апаратах). Пацієнтів також вчать вправам для укріплення м’язів спини.

А ще в «Поділлі» просто чудовий та душевний колектив, який приймає гостей як в дома. Чого тільки варта традиція вітати іменинників з Днем народження. Від несподіванки, в людей сльози на очі навертаються. І не даремно до Хмільника їдуть зі всіх куточків світу. В санаторії лікуються жителі України, Білорусі, Росії, приїжджають навіть з Європи, Ізраїлю та США. Зараз санаторій, який розрахований на 500 місць заповнений повністю. Путівки бронюють лише з наступного місяця.

Cанаторій «Поділля» у фоторепортажі:

 

 

 

 

 

 

 

Парафінолікування

Сухі ванни

Фітосауна

Фізіотерапія 

Масажний кабінет

 

 

Внутрішньо судинне лазерне опромінення крові

Гірудотерапія

Кабінет косметолога

Кабінет окуліста

Директор санаторію Анатолій Реп’ях та начмед Леонід Марчук

Фітобар

Лікувально фізкультурний комплекс

Корпус з кімнатами для проживання

Їдальня

Довідка.

ТОВ «Санаторій «Поділля» знаходиться за адресою: вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, 22000

Замовити путівку та отримати консультацію можна за телефонами:

+38 (04338) 2-44-31

(067) 23-23-415

(063) 68-55-053

(095) 63-59-606

Факс: +38 (04338) 2-31-02