8 груд. 2022 10:22

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:31
Суспільство
0

188

0

Звірі та птахи у Подільському зоопарку, щоб добре перезимувати, перейшли на посилене харчування з вітамінами

Звірі та птахи у Подільському зоопарку, щоб добре перезимувати, перейшли на посилене харчування з вітамінами

У Подільському зоопарку у Вінниці робота кипить цілодобово. Тварини повинні бути у теплі та нагодовані.


У Подільському зоопарку у Вінниці робота кипить цілодобово. Тварини повинні бути у теплі та нагодовані. Попри ракетні обстріли та постійні аварійні відключення електрики, всі мешканці зоопарку забезпечені кормами, а теплолюбні тварини перебувають у теплих приміщеннях. Завдяки опікунській підтримці, і птахи, і звірі зоопарку мають посилене харчування. Вітаміни у їх раціоні щоденно.

Про те, як зимують тварини розповіли у Подільському зоопарку.

«Попри морозну погоду у відкритих вольєрах і досі можна побачити єнотів-полоскунів. Вони виходять зі своїх схованок у пошуках смаколиків і майже одразу повертаються до своїх домівок.

Басейн ведмедів скувала крига. Та й самих клишоногих не видно.

Біля паркану в очікуванні гостей, вже за звичкою, барани чотирирогі. Найхитріші просувають свої голови крізь паркан, випрошуючи, аби відвідуючи їх почухали.

Ягуар Джекі гріється у своєму тимчасовому зимівнику. Він звик до тепла. У його домівці встановили обігрівач. Тигриця Ліза морозу не боїться. Спостерігає за всіма зі своєї засідки.

Скрутившись клубочком спить борсук. У вольєрі поряд свою першу зиму у Подільському зоопарку зимує молода рись. Дівчинка вже відчутно підросла і зміцнішала. З приходом холодів її хутро погустішало.

Тим часом, як на своїй історичній батьківщині, відчувають себе полярні вовки. Їх шуби все більше набувають білосніжного відтінку.

Сурікати у відкритий вольєр вже не виходять. Втім, спостерігати за ними можна через скло зимівника. Улюблене місце малюків - будиночок. Зігріває цих непосидючих уродженців Африки інфрачервона лампа», - розповіли у зоопарку.

Як повідомлялося раніше, Подільський зоопарк почав працювати за новим графіком – з 9 до 17 години.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Подільського зоопарку