0

135

0

94-річний вінничанин переміг із штовхання ядра на легкоатлетичних змаганнях

На Хмельниччині відбулися легкоатлетичні змагання на честь призерів Ігор ХХ Олімпіади

У Кам’янці-Подільському до 50-річчя перших олімпійських ігор у Мюнхені-1972, провели відкритий кубок Хмельницької області з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь 135 спортсменів віком від 35 років та старші.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Упродовж двох днів вони виборювали нагороди в 15 дисциплінах на доріжках і в секторах реконструйованого центрального міського стадіону імені Г. Тонкочеєва.

94-річний вінничанин Генріх Зверєв в абсолюті переміг в штовханні ядра та метанні диска серед чоловіків.Також він із синами взяв участь у забігу чоловіків на дистанції 800 метрів. Найкращий час в забігу показав чемпіон України Олег Миронець, а разом з ним стартували, зокрема, олімпієць Іван Гешко.

Усі переможці та призери змагань у кожній дисципліні серед чоловіків та жінок в особистому заліку у cвоїх вікових групах (35-39, 40-44, 45-49 і т.д.) відзначені грамотами, а в абсолютному заліку – грамотами, та медалями, а переможці отримали ще й кубки від організаторів заходу.

94-річний вінничанин переміг із штовхання ядра на легкоатлетичних змаганнях  - фото 2