Культура

Чи є життя на Марсі: вінничан запрошують на сферичне шоу «Екзопланети»

17 січня 2023, 16:20

У Вінницькому планетарії 19 січня о 15:00 запланована прем'єра нової пізнавальної програми – «Екзопланети». Сферичне шоу відправить глядачів у неймовірні пригоди у пошуках свідчень існування позаземного життя.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

«Відвідавши Планетарій вінничани та гості міста поринуть у роздуми щодо пошуку позаземного життя. Де ще знайдуть його ознаки? Можливо, це буде наш сусід Марс, чи супутник Юпітера, а може життя заховалось навколо далеких, зовсім не схожих на наше середовище, планетах? Спробуємо разом відшукати його чи довести свою унікальність! Під час перегляду можна дізнатись, як саме астрономи здійснюють пошуки придатних для життя планет навколо інших зір. Це стимулюватиме підростаюче покоління до нових методів вивчення екзопланет. Шоу орієнтовано на учнів 4-6 класів, але є цікавим та пізнавальним для всіх любителів астрономії», – каже провідний лектор планетарію Ганна Таранушко.

Також вона додає, що традиційно під час будь-якого шоу відвідувачі здійснюють космічну «мандрівку».

Завдяки унікальному апарату «Планетарій» навіть удень вони можуть побачити зоряне небо, дізнатись, як і де зайти планету, «зловити» зірку, що падає, а також зустріти схід Сонця над рідною Вінницею.

Довідка: Графік роботи Планетарію з 09:00 до 17:00 кожного дня.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: планетарій сферичне шоу 
Матеріали по темі