0

421

0

Двоє вінничан у складі збірної України стали чемпіонами Кубку світу з самбо

З 23 по 24 лютого на Кіпрі проходив етап Кубку світу серед молоді та дорослих з самбо

З 23 по 24 лютого на Кіпрі проходив етап Кубку світу серед молоді та дорослих з самбо (один з видів спортивного єдиноборства – ред.). Двоє вінницьких спортсменів у складі збірної України здобули золоті медалі.

Про це повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Загалом у змаганнях з самбо взяли участь представники з 14-ти країн світу.

У складі збірної України Вінниччину на цих змаганнях представляли Владислав Кирилюк (спортивний розділ 58кг), родом з Іллінців та Петро Давиденко (спортивний розділ 88кг), родом з Оратова.

«Спортсмени у своїй ваговій категорії здобули першість у всіх поєдинках, ставши переможцями етапу Кубку світу серед дорослих та здобули золоті медалі до загальної командної скарбнички.

Вони майстри спорту України з дзюдо та самбо, багаторазові призери та переможці змагань, чемпіонатів, кубків всеукраїнського та міжнародного рівнів», – йдеться у повідомленні.

Наразі хлопці тренуються у Вінниці під керівництвом Івана Нагорняка.

Двоє вінничан у складі збірної України стали чемпіонами Кубку світу з самбо  - фото 2