Суспільство

Італійський меценат допомагає вінницьким волонтерам. Для дітей переселенців закупили планшети

9 серпня 2022, 10:57

Президент Європейської Асоціації «Італія- Україна- Майдан» Фабіо Преведелло у Вінниці відвідав волонтерський центр, де щодня плетуть маскувальні сітки, кікімори, а ще збирають та відправляють гуманітарні вантажі та медичні аптечки військовим. І це не випадково. Нещодавно, меценат надавав свою фінансову допомогу волонтерському центру «ВіннСолард». Левову частку коштів витратили на закупівлю планшетів для дітей- переселенців.

«Фабіо багато докладає зусиль задля допомоги нашому волонтерському центру і ми співпрацюємо впродовж кількох місяців. Ми хотіли, щоб він переконався, що надана допомога іде адресно, туди, де її потребують. Завдяки його фінансовій підтримці для дітей-переселенців, учнів вінницької школи № 4 ім. Д.І. Менделєєва ми придбали 33 планшети, аби вони мали змогу навчатися дистанційно.

Окрім того, друге наше направлення – це медицина. Ми передамо разом із Фабіо ліки та препарати в обласну Чорнобильську лікарню, де перебувають на лікуванні наші бійці. Ще ми показали наш центр, як трудяться наші бджілки і де ми сортуємо вантажі гуманітарної допомоги.

Від асоціації пана Фабіо ми отримали також гуманітарний вантаж вагою понад 20 тонн. Наступний уже очікуємо наприкінці серпня», - розповідає Ольга Дернова, керівник громадської організації «VinnSolard».

Пан Фабіо розповідає, їхня асоціація надає допомогу українцям із 2013 року. Це -– ліки, засоби особистої гігієни, продукти. А от військову амуніцію Фабіо возив особисто на Схід України.

«Наша Асоціація допомагає українцям з часівреволюції Гідності, а саме із 2013 року. Допомога направлена госпіталям, біженцям, дітям-сиротам. За цей час ми відправила понад 500 тонн гуманітарного вантажу в Україну, зокрема я особисто возив допомогу на Схід України, Слов’янськ, Бахмут, Костянтинівку, Маріуполь», - зазначає Фабіо Преведелло.

У Вінниці італійський благодійник не вперше. Він розповів, що його дружина родом із Іллінців. Каже, італійська та українські нації ментально дуже близькі між собою. Окрім того, його мотивує допомагати Україні історичний факт з часів Другої Світової війни

«У Другій Світовій війні, американці шукали, як можна визволити мою країну від нацистів. Була дуже велика баталія біля Риму і американці програли ту битву, вони запросили батальйон з Польщі на допомогу. Після того вони перемогли нацистів, було дуже багато загиблих, в тій битві. ТомуІталія пам’ятає подвиг цього батальйону, де було багато добровольців із України. В битві за Італію загинуло майже 3000 українських військових. Тепер настав час, коли ми маємо заплатити цей борг Україні і допомагати», - додає Фабіо Праведелло.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: волонтерський центр італійський меценат 
Матеріали по темі