Суспільство

На честь героя-прикордонника Ігоря Присяжнюка у Вінниці пройшов всеукраїнський марафон по греблі

2 липня 2022, 13:27

У Вінниці пройшли марафонські змагання по греблі. Всеукраїнський турнір присвятили веслувальнику, військовослужбовцю Могилів-Подільського прикордонного загону - Ігорю Присяжнюку.

Про це повідомляє Могилів-Подільський прикордонний загін.

Життя вінничанина обірвалося на 37 році життя - на Сході України у 2014 році.

З 2015 року найсильніші веслувальники України збираються, щоб помірятись силами, долаючи марафонські дистанції, а свої успіхи присвячують світлій пам’яті полеглого захисника кордонів України.

Ігор був багаторазовим чемпіоном України з веслування на дистанціях 1000 і 5000 метрів, майстром спорту України з веслування на байдарках і каное, членом Національної збірної України, учасником Чемпіонату світу з марафону 2012 р. в м. Римі.У 2013 році брав участь у Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту в Колумбії.

Загалом старший прапорщик Ігор Присяжнюк присвятив Держприкордонслужбі близько 20 років.

Традиційно умовний старт задавала дружина героя - Алла. Сьогодні ця тендітна жінка успішно продовжує спортивну справу свого чоловіка і по праву носить почесне звання «Майстер спорту з веслування на байдарках та каное».

Також на турнір організатори змагань запросили батьків прикордонника - Людмилу Федорівну і Василя Петровича Присяжнюків, та сина Максима.

Пам’ять про героя назавжди у наших серцях!Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: на честь героя-прикордонника Ігоря Присяжнюка чемпіонат України по греблі Вінниця 
Матеріали по темі