Суспільство

На Вінниччині машинобудівельний завод удосконалює виробництво

4 лютого 2023, 15:30

Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов відвідав Турбівський машинобудівний завод. Він ознайомився із виробництвом та технологією підприємства.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Сергій Борзов.

«Один кран виготовляємо за день - за сім років уже настільки удосконалили виробництво. Перед війною за нашими маніпуляторами SG-7500 в чергу записувались за 8 місяців. Тепер ця черга дещо «завмерла» із зрозумілих причин, але попит залишається. Маніпулятори потрібні скрізь - лісозаготівельних, будівельних та інших господарствах. В Україні ми - єдиний виробник, і продаємо лише на український ринок. Це принципова позиція», - зазначає Степан Сокілецький - автор ідеї, конструктор, а тепер і директор Турбівського машинобудівного.

Війна змінила бізнес-плани підприємства, але не зупинила бажання і надалі працювати на Перемогу та бути корисними для ЗСУ.Попри виклики для економіки.

«У Степана Степановича є нові ідеї, а тим паче, є досвід як удосконалити технологію. Розробку нашого конструкторського бюро високо оцінили колеги в Австрії. Є нагороди. Але спочатку треба задовільнити ринок України. Моя принципова позиція: не підіймати ціну, бо іноземні аналоги значно дорожчі. Ми зі свого боку сьогодні можемо бути корисними для України. Дякую вінничанам за позицію і за пошуки нестандартних рішень, аби наблизити Перемогу», - зазначає Сергій Борзов.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Серргія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Турбівський машинобудівний завод 
Матеріали по темі