Персоналії

На Вінниччині шість райдержадміністрацій чекають на штатні модернізації

9 січня 2021, 15:53

На Вінниччині розпочався процес реорганізації РДА. Його координуватиме обласна державна адміністрація. Так, розпорядженням голови ОДА про встановлення граничної штатної чисельності працівників 6 РДА від 31 грудня 2020 року встановлено таку граничну штатну чисельність працівників РДА в сформованих районах: Вінницька – 257, Гайсинська – 170, Жмеринська – 125, Могилів-Подільська – 124, Тульчинська – 128, Хмільницька – 115.

Про це повідомляє Вінницька ОДА.

"В процесі реорганізації буде забезпечено безперервність надання всіх послуг, у першу чергу - в соціальній сфері. Зокрема, в повному обсязі буде збережено діючі Служби у справах дітей та максимально збережено штат і структуру Управлінь соціального захисту. Варто відзначити, що Служби у справах дітей та Управління соціального захисту будуть і надалі надавати послуги як відокремлені підрозділи в розрізі всіх 27 районів області, які існували до реформування районів", - зауважила перший заступник голови ОДА Наталя Заболотна.

У процесі реорганізації мають бути сформовані ефективні структури районних державних адміністрацій, в яких працюватимуть тільки найкращі спеціалісти.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина реорганізація РДА 
Матеріали по темі