Суспільство

На Вінниччині учні та освітяни висадили квіти «перемоги» на клумбах шкіл

4 грудня 2022, 12:33

На Вінниччині освітяни доєдналися до всеукраїнського благодійного проекту «Квіти для школи» («Flowers4school») і разом з учнями висаджували квіти перемоги. Проект спрямований на озеленення українських шкіл квітами та проводиться за ініціативи асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. У рамках проекту представники Іллінецьких ліцеїв №1 та №3 Іллінецької міської ради заповнили заявку на сайті і отримали велику кількість цибулькових квітів.

Про це повідомляє Іллінецька міська територіальна громада.

«Учні разом із працівниками ліцею виконали головну місію проекту - цибулинки, які розквітнуть наступної весни, висаджено на території навчальних закладів. Першими розквітнуть крокуси - у лютому, проліски - у березні, а з початку квітня подвір'я прикрашатимуть нарциси, тюльпани, гіацинти та мускарі», - йдеться у повідомленні.

Учні та працівники КЗ «Мізяківсько-Хутірський ліцей» також долучилися до благодійної акції та висадили 500 цибулин квітів - тюльпанів, нарцисів, гіацинтів та крокусів, які прибули з Нідерландів.

Учні Кордишівської гімназії Козятинської громади також взяли участь у проекті Flowers4School, що допомагає озеленювати заклади освіти. Учні висадили близько 500 цибулинок різних квітів: тюльпанів, і нарцисів, гіацинтів, крокусів.

Представники проекту «Flowers4school» запевняють, що висаджувати цибулини ще не запізно. Навпаки – саме кінець листопада і навіть грудень – хороший час для процесу висаджування, бо всі квіти повинні перезимувати в землі.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Іллінецької громади

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: квіти для перемоги учні клумби 
Матеріали по темі