Цікаве

Найбільший в історії України хабар передали для ЗСУ: суд дозволив зняти арешт з майже $6 млн. Фото

26 квітня 2022, 21:17

Вищий антикорупційний суд дозволив зняти арешт з майже 6 мільйонів доларів США, за які хотіли підкупити керівників НАБУ та САП. Гроші вже передали на підтримку Сил спеціальних операцій ЗСУ. Йдеться про 5,95 млн. доларів США – за курсом НБУ це понад 170 млн грн, які допоможуть у зміцненні обороноздатності нашої держави.

Про це повідомляє Національне антикорупційне бюро України.

«ВАКС зняв арешт із коштів у кримінальному провадженні з обвинувачення осіб, які намагалися за 6 млн дол. США підкупити керівництво НАБУ і САП. Таке рішення ініціювали детективи НАБУ та прокурори САП. Завдяки цьому 6 млн дол. США (понад 170 млн грн за курсом НБУ) вже перерахували на потреби обороноздатності держави», - йдеться у повідомленні.

Там також зауважили, це найбільшій в історії України хабар. У червні 2020 року НАБУ та САП викрили трьох осіб, один із яких був чинним на той момент посадовцем ГУ ДПС у м. Києві, на спробі підкупу керівництва антикорупційних органів – їм запропонували закрити кримінальне провадження за підозрою колишнього топпосадовця. «Послугу» оцінили у 5 млн дол. США, ще 1 млн дол. США посадовець ГУ ДПС взяв собі «зверху». Цих всіх осіб, а також ініціатора підкупу притягнули до відповідальності. Розслідування закінчили, справи за їхнім обвинуваченням слухаються у ВАКС.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Найбільший хабар історя Україна суд потреби ЗСУ 
Матеріали по темі