Здоров‎’‎я

Під керівництвом військового хірурга з Вінниці, провели операцію з видалення металевих уламків з нирок

6 лютого 2023, 15:48

У Військово-медичному клінічному центрі у місті Дніпро виконано дві лапароскопічні операції з видалення металевих уламків з ушкоджених нирок після вогнепальних осколкових поранень. Завдяки сучасній малоінвазивній операції вдалося зберегти ушкоджені нирки.

Про це повідомляє Військово-медичний клінічний центр Східного регіону.

Оперативне втручання проводилось під керівництвом головного хірурга Збройних Сил України полковника медичної служби, кандидата медичних наук Костянтина Гуменюка з Вінниці. За участі хірургів - майора медичної служби Андрія Ларіонова і старшого лейтенанта медичної служби Марка Вікарчука.

«Післяопераційний період протікав гладко, поранені виписані на реабілітаційне лікування», - зазначено у повідомленні.

Після процесу реабілітації поранені воїни повернуться у стрій.

Нагадаємо, Костянтин Гуменюк - один з тих, кому Указом Президента присуджено премію імені Бориса Патона за роботу «Організація екстреної медичної допомоги та лікування гострої крововтрати в умовах бойових дій та клінічній практиці». Лікар розповів про особливості наукової роботи та її подальше практичне застосування.

Раніше Вінниця.info писала, що наші медики у фронтових умовах провели операцію, яка не має аналогів у світі. Серед команди військових хірургів, які здійснили цю операцію, є і наш вінничанин Костянтин Гуменюк.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Військово-медичного клінічного центру Східного регіону

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: військовий хірург операція 
Матеріали по темі