Здоров‎’‎я

Швидко поверне чоловікам активність у сексуальному житті. Лікар-уролог розповів про переваги ударно-хвильової терапії

24 січня 2022, 12:53

Ударно-хвильову терапію активно використовують у неврології, ортопедії та навіть косметології. Однак історично ударно-хвильова терапія прийшла в медицину саме з урології.

Такий метод лікування активно використовують, щоб позбутись каменів у протоках простати та хронічного тазового болю.

За словами лікаря-уролога Лікувально-діагностичного центру «Меділюкс» Євгенія Ільічова, ударно-хвильова терапія є незамінною також в лікуванні еректильної дисфункції та хвороби Пейроні.

Чи дороговартісні процедури ударно-хвильової терапії? Скільки потрібно сеансів, щоб побороти ту чи іншу урологічну патологію? Як довго триває сеанс? Чи потрібна спеціальна підготовка? Які переваги цього методу лікування?

Відповіді на ці та інші питання читайте в інтерв’ю.

Які урологічні захворювання лікують методом ударно-хвильової терапії?

Ударно-хвильова терапія вже довела свою ефективність в лікуванні різних патологій багатьох систем та органів.

В урології апарат ударно-хвильової терапії – це надійний та затребуваний помічник лікаря-уролога. Насамперед ця методика дуже помічна при хронічному калькульозному простатиту, при еректильній дисфункції судинного генезу, при хворобі Пейроні (специфічна деформація статевого органу), прифіброзі простати, при ранній стадії аденоми простати.

Показами до процедур є больовий синдром при захворюванні передміхурової залози, який проблематично усувається медикаментозною підтримкою; наявність конкрементів (каменів) у протоках простати; синдром хронічного тазового болю.

Сеанси ударно-хвильової терапії посилюють кровотік та покращують обмінні процеси у запаленій ділянці органу, руйнують фіброзні ділянки та кальцинати у передміхуровій залозі, знімають набряк та покращують прохідність сечівника, відновлюють ерекцію.

Поширення ударно-хвильової терапії в урології пов'язане з тим, що процедура проста у виконанні, безпечна та безболісна. Ударні хвилі впливають лише на уражені тканини, не зачіпаючи здорові.

Чи ефективний цей метод лікування? Які переваги ультра-хвильової терапії?

Безумовно ударно-хвильова терапіяякісно та ефективно справляється з поставленими перед нею завданнями.

І ми хочемо донести до пацієнтів, що сьогодні існують безопераційні методики лікування, які дозволяють вирішити дуже багато урологічних проблем легко, комфортно та безпечно.

От візьмемо за приклад еректильну дисфункцію у чоловіків. Апарат ударно-хвильової терапії через датчик впливає на статевий член пацієнта, запускаючи процес утворення нових кровоносних судин. Таким чином, ми усуваємо саму причину органічної імпотенції, яка, як правило, виникає через погіршення кровопостачання статевого члена. Зазвичай короткого курсу з 4-5 процедур вистачає для повернення чоловіку впевненості в собі та активності у сексуальному житті.

Отож переваг такого методу лікування чимало.

Зокрема ударна хвиля позитивно впливає на хворий орган, ефективно лікуючи його. Вона повертає правильну мікроциркуляцію в статевому органі та простаті; насичує киснем тканини; запускає метаболізм та виводить продукти розпаду, які й провокують біль в органах малого тазу; активізує ферменти та зменшує застій секрету в передміхуровій залозі.

Також ударно-хвильова терапія допомагає зняти набряки та напругу в м’язах, усуває спазми тощо.

При цьому, ударно-хвильова методика практично не має побічних дій і не викликає ускладнень.

Як саме відбувається процедура ударно-хвильової терапії? Скільки часу вона триває?

Пацієнт лягає на медичний стіл на спину з напівзігнутими та розведеними убік ногами. На область проекції органу (наприклад, передміхурової залози), або на сам орган (якщо йдеться, наприклад, про деформацію статевого члена) наноситься гель, який покращує провідність хвиль, і прикладається хвильовий передавач зі спеціальною насадкою. Насадок у комплекті приладу для УХТ зазвичай кілька і при необхідності прилад перемикається з режиму руйнування на стимуляцію.

На пульті управління лікар-уролог виставляє необхідні параметри спрямованості, сили та частоти удару. Триває сеанс від 5 до 30 хвилин залежно від діагнозу, стадії хвороби, а також від індивідуальних особливостей організму. Пацієнт повинен лежати нерухомо.

Спеціальної підготовки не передбачено. Важливо, щоб процедура проводилася під час ремісії захворювання.

Чи існують протипокази до процедури ударно-хвильової терапії?

Так, протипокази є. Такі фізпроцедури не варто застосовувати для пацієнтів, які мають гнійно-некротичні, запальні чи інші захворювання шкіри в місці, куди треба спрямовувати ударну хвилю.

Також протипоказом будуть гострі запалення та інфекційні ураження органів малого тазу, онкоголочні та деякі психічні захворювання, тромбози та прийом пацієнтом антикоагулянтів, кортикостероїдів (до УХТ можна приступати через 4-5 тижнів після завершення курсу прийому кортикостероїдів) .

На якому апараті Ви проводите ударно-хвильову терапію в «Меділюкс»?

Лікувально-діагностичний центр «Меділюкс» завжди надає перевагу інноваційному та високопрофесійному обладнанню. Апарат ударно-хвильової терапії Gymma ShockMaster 500 якраз такий. Він зарекомендував себе на медичних ринках України та Європи як високоефективний універсальний апарат з широким функціоналом.

Апарат Gymma ShockMaster 500 справляється з поставленою задачею буквально за 5-7 сеансів, звичайно, в залежності від складності ситуації. Він дозволяє досягнути досить стійкого ефекту.

Яка вартість сеансу ударно-хвильової терапії?

Процедура ударно-хвильової терапії в «Меділюкс» коштує 500 грн, можна одразу проплати цілий курс, який складатиметься з 5-ти сеансів. Він коштуватиме 2 200 грн. За необхідності, пацієнт може оплатити курс ударно-хвильової терапії трьома частинами. Але деталі варто дізнаватись у кол-центрі Лікувально-діагностичного центру.

Записатись на прийом до лікаря-уролога Лікувально-діагностичного центру «Меділюкс» Євгенія Вікторовича Ільічова можна за телефонами: 0 800 33 01 30 (безкоштовно з мобільного), 067 33 77 697.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Меділюкс ударно-хвильова терапія урологія 
Матеріали по темі