0

402

0

Спортсмен з Вінниччини після тяжкої травми здобув три медалі на Кубку України

На дорослому Кубку України з важкої атлетики, присвяченому ЗСУ, атлет з Вінниччини Сергій Колесник здобув три медалі.

Про це повідомили в групі «Спорт Вінниччини».

Сергій Колесник є учнем Вінницької ШВСМ. Після тяжкої травми, року відновлення, переходу в нову команду – посів ІІІ місце в абсолютному заліку, піднявши в сумі 287 кг та став срібним та бронзовим призером у поштовху (126 кг) та ривку (161 кг) відповідно на Кубку України з важкої атлетики серед дорослих, будучи юніором.

Спортсмен з Вінниччини після тяжкої травми здобув три медалі на Кубку України  - фото 2