22 груд. 2023 12:50
0

120

0

Спортсменка із Вінниччини виборола бронзову нагороду на чемпіонаті України з дзюдо

Участь у чемпіонаті взяли спортсмени з 23 регіонів України

Спортсменка із Іллінців Демченко Анастасія - бронзова призерка чемпіонату України з дзюдо. Змагання серед кадетів, юнаків та дівчат 2006-2007 років народження проходили 21- 23 лютого в місті Львові на базі легкоатлетичного манежу «СКА. Участь у чемпіонаті взяли спортсмени з 23 регіонів України.

Про це повідомляє Іллінецька міська територіальна громада.

Демченко Анастасія у ваговій категорії70+виборола бронзову медаль. Анастасія вихованка тренера Станіслава Герасимчука. Нині, коли Станіслав Іванович боронить Україну від рашистів, Настю тренує Леся Чорномаз.