Здоров‎’‎я

Травматологи, анестезіологи, ортопеди – лікарі з Литви працюють в Могилів-Подільській лікарні

25 квітня 2022, 17:12

До Могилів-Подільської окружної лікарні прибула група досвідчених лікарів з Литви. Литовські ортопеди, травматологи, анестезіолог, лікарі невідкладних станів разом з нашими медиками цього тижня будь консультувати і надавати допомогу усім, хто її потребує.

Про це повідомив Могилів-Подільський міський голова Геннадій Глухманюк та опублікував відео.

Медики з Литви приїхали допомагати українським колегам з проведенням операцій, надання консультацій з травм та обмін досвідом.

«Як тільки ми дізнались, що у вас трапилась така біда, близько 300 - 350 медиків спеціалістів відгукнулись на ваш біль. Цю поїздку організувало наше Міністерство охорони здоров’я», - розповідає Вероніка, яка є членом гуманітарної місії.

«У нашій країні ми займаємось і простою травматологією, і простою ортопедією. Лікуємо пацієнтів по вузькопрофільному напрямку. Наприклад, я зроблю ортроскопію. Це нова ортопедія. Я займаюсь регенерацією, з артрозами, і з спортивними травмами. Консультую дітей і дорослих», -розповідає лікар-травматолог Аквіле Вілкіте.

В.о. головного лікаря Могилів-Подільської ОЛІЛ Олександр Онофрійчук повідомив, що гуманітарна місія лікарів працюватиме в лікарні протягом тижня. Консультації іноземних спеціалістів для українців – безкоштовні.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: лікарі з Литви 
Матеріали по темі