Здоров‎’‎я

У МОЗ показали, як виглядає евакуаційний медичний потяг

26 квітня 2022, 14:43

В Україні почав курсувати евакуаційний медичний потяг. Такий транспорт дозволяє евакуювати з «гарячих» областей України хворих, поранених і травмованих громадян для подальшого спеціалізованого лікування.

Про це повідомили на сторінці Міністерства охорони здоров’я.

Завдяки співпраці МОЗ, організації «Лікарі без кордонів» та «Укрзалізниці» у перший рейс вийшов новий потяг-мінігоспіталь. Він складається із кількох вагонів, зокрема й вагона інтенсивної терапії.

На сьогодні спеціальними медичними потягами із зон бойових дій перевезено майже 300 пацієнтів разом із членами їхніх сімей.

Також зазначається, що «Лікарі без кордонів» шукають українських спеціалістів, які мають змогу долучитися до роботи команди евакуаційного потягу.

«Зараз є потреби у медсестрах/медбратах інтенсивної терапії, які легко пристосовуються до роботи у нових умовах та готові працювати у різних регіонах. Бажано, щоб кандидати мали досвід надання допомоги у разі травм, з догляду за пацієнтами після ортопедичних операцій та/або практичні знання в галузі інтенсивної терапії», - йдеться у повідомленні.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: евакуаційний медичний потяг пошук лікарів 
Матеріали по темі