Культура

У найстарішому кінотеатрі Вінниці знову покажуть історичну драму «Щедрик»

16 січня 2023, 12:46

У Вінниці кінотеатр «Родина» з 19 січня по 1 лютого демонструватиме українську історичну драму «ЩЕДРИК». Покази фільму відбуватимуться о 16.00 годині. Вартість квитків для дорослих – 100 гривень.

Про це повідомляється на сайті кінотеатру.

Фільм розповідає про історію єднання культур трьох родин: українців, поляків та євреїв. Об’єднуючись перед обличчям зла та жорстокості, вони намагаються вижити, не полишаючи надій на мирне та спокійне майбуття. Українська мелодія «Щедрик» стає символом добра та світла для героїв стрічки.

Події фільму відбуваються в Івано-Франківську, під час Другої світової війни, де на зміну каральній системі СРСР ненадовго приходить нациський режим Третього рейху.

Для відтворення історичної дійсності на екрані, творці консультувалися з істориками та краєзнавцями.

За словами режисерки, фільм — збірний образ реальних історій кінця 30-х, початку 40-х років ХХ сторіччя.

Виробництво фільму: Ама Віжн (Україна) та Stewpool (Польща) за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України

Режисер-постановник: Олеся Моргунець-Ісаєнко

Продюсери: Артем Колюбаєв, Тарас Босак, Максим Лещенко

Авторка сценарію: Ксенія Заставська

Оператор-постановник: Євгеній Кирей

Художник-постановник: Влад Одуденко

У ролях: Яна Корольова, Поліна Громова, Євгенія Солодовник, Христина Ушицька, Йоанна Опозда, Андрій Мостренко, Томаш Собчак, Алла Бінєєва, Дарина Галадюк, Мілана Галадюк, Мирослав Ганішевський, Андрій Ісаєнко, Оксана Муха, Анастасія Матешко, Поліна Трегубова, Тимофій Дмитрієнко, Яніна Руденська, Олександр Половець, Володимир Кравчик, Якоб Вальзер, Тетяна Круліковська, Світлана Штанько.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: українське кіно Щедрик 
Матеріали по темі