Культура

У Вінниці для дітей та молоді відкривають «Арт Клуб» із створення рукотворних сувенірів

1 лютого 2023, 12:32

У Вінниці для дітей та молоді відкривають «Арт Клуб» із створення рукотворних сувенірів. Це є спільний проект «Офісу туризму Вінниці» та ГО «Еко Творчість». В рамках нього майстри і майстрині, які представлені на платформі сувенірів «BYVI», будуть щотижня проводити різноманітні майстер-класи для юних мешканців громади.

Про це повідомляє Офіс туризму Вінниці.

«За півроку роботи нашої платформи крафтових вінницьких сувенірів ми побачили, що напрямок хендмейду має велику популярність. І не лише серед дорослих, але й серед молоді і навіть дітей. Тому спільно з нашими майстринями ми вирішили започаткувати АртКлуб “Твори з BYVI”. Тепер у Вінниці щотижня будуть відбуватися майстер-класи від наших талановитих майстрів, де учасники зможуть розкрити свій творчий потенціал, виготовити унікальний сувенір і провести час з користю», – каже директорка «Офісу туризму Вінниці» Тетяна Маєвська.

Розклад подій:

3 лютого о 16:00 – Майстер-клас з виготовлення свічок «Свічка на бажання» (для дітей віком 10-15 років). Майстриня Леся Зіаннурова. Реєстрація.

8 лютого о 16:00 – Майстер-клас з виготовлення брелоків (для дітей віком 5-12 років). Майстриня Олена Костюк. Реєстрація.

15 лютого о 16:00 – Майстер-клас з виготовлення брошки-бавовни (для дітей віком від 10 років). Майстриня Надія Солонінко. Реєстрація.

22 лютого о 16:00 – Майстер-клас із петриківського розпису (для дітей віком 10-15 років). Майстриня Любов Воронецька. Реєстрація.

Усі заходи будуть відбуватися в Музеї моделей транспорту (вул. Соборна, 64), в якому також можна реєструватися на майстер-класи. За анонсами та можливими змінами в розкладі стежте на сторінці «Офісу туризму Вінниці» у Фейсбук.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: майстер-класи сувеніри 
Матеріали по темі