Суспільство

У Вінниці в одній із військових частин нацгвардійці власноруч розписують храм

5 лютого 2023, 15:54

У Вінниці в одній із військових частин нацгвардійці власноруч розписують храм святого Юрія Переможця. Четверо військових, серед них і дівчина, не маючи художньої освіти творять шедеври.

Про це повідомляє Військова частина 3008 Національної гвардії України.

Саме під час проходження служби захисники зважилися розмальовувати храм. Для цього по крихтах збирали інформацію та вивчали новий вид мистецтва – писання ікон. Нині працюють над «Тайною вечерею» на стіні за олтарем.

«Запропонували розписувати капличку і я погодився.З часом ми набрали команду і почали плідно працювати і узгоджувати все з капеланом. Для початку ми вирушили до майстрів, які також розписують храми у нашій області і вони дали нам декілька важливих порад. Ми дійшли до висновку, що будемо розписувати храм у візантійському стилі. Для початку ми робили різні ескізи, шукали матеріали. Найскладніше це врахувати, що це не пейзажі, а зовсім інший стиль роботи і взагалі іконопис -це окремий вид мистецтва. Ми малюємо акриловими художніми фарбами. З Божою допомогою у нас все вийде», - говорить військовослужбовець.

Також нацгвардійці наноситимуть візерунки під куполом на висоті майже 5 метрів. Будувати храм Юрія Переможця не завадила навіть війна. Незабаром його освятять. Наразі нацгвардійці завершують творіння та оздобленнявійськової святині.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: нацгвардія храм 
Матеріали по темі