0

87

0

Футболісти, аби потрапити до фіналу, обіграли п'ять команд

Юні футболісти дитячої футбольної команди з Вінниці, яка виступала під назвою Нива «Енергія відродження», перемогли у міжнародних змаганням в Болгарії. Футболісти, аби потрапити до фіналу, обіграли п'ять команд.

Про це повідомили в БФ «Енергія відродження».

«Юні футболісти, аби потрапити до фіналу, обіграли п'ять команд. При цьому не пропустили жодного м’яча, а забили - 21! Іх найбільша перемога здобута над молдовською командою «Зімбру-2» з рахунком 10:0. В четверть фіналі Нива «Енергія відродження» здолала «Звездичку» (Бургас, Болгарія) - 4:0 , а в півфіналі ФК «Парк» (Скоп'є, Північна Македонія) - 4:0. У фіналі наші маленькі чемпіони впевнено обіграли з рахунком 6:2 однолітків з «Зімбру» (Кишинів).

Молодша команда теж потужно виступила і посіла третє місце у турнірі! Ідейними натхненниками і організаторами участі нашої команди у міжнародному турнірі стали наші партнери, брати Роман та Володимир Затайдухи. До організації виїзду долучився і наш фонд», - йдеться у повідомленні.

До організації виїзду юних спортсменів долучився благодійний фонд «Енергія відродження». Маленьких чемпіонів протягом всього турніру підтримував засновник фонду Андрій Поліщук. Він же, у якості нагороди за перемогу, подарував малечі додаткових кілька днів на морі після перемоги.

Україна перемагає на міжнародних спортивних аренах - юні вінницькі футболісти виграли на змаганнях у Болгарії  - фото 2

Вінниця.info, фото БФ «Енергія відродження»