Влада

В Сил територіальної оборони ЗСУ новий командувач – Ігор Танцюра

16 травня 2022, 17:22

Президент України Володимир Зеленський призначив командувачем Сил територіальної оборони Збройних Сил України генерал-майора Ігоря Танцюру, замість Юрія Галушкіна.

Указ від 15 травня опубліковано на сайті Офісу президента.

«Призначити генерал-майора Танцюру Ігоря Івановича Командувачем Сил територіальної оборони Збройних Сил України», - зазначено в документі.

Раніше Ігор Танцюра був начальником штабу Сухопутних військ ЗСУ.

«На даний момент Сили ТрО – це 32 бригади, 25 з яких у повному складі або частиною підрозділів взяли безпосередню участь у бойових діях.

Підрозділи Сил ТрО Київської, Чернігівської та Сумської областей прийняли бій у перші ж години російської навали і відіграли важливу роль під час оборони та звільнення цих регіонів.

109-й батальйон ТрО разом з морськими піхотинцями, гвардійцями, прикордонниками, поліцейськими, бійцями СБУ та розвідки понад 80 днів бере участь в героїчній обороні Маріуполя.

Підрозділи ТрО на Харківщині активно задіяні до контрнаступу та вийшли на державний кордон з РФ, завдавши відчутних ударів регулярним частинам колись «другої армії світу». Сили ТрО ламають плани Кремля на лінії фронту у Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській областях.

На тимчасово захоплених ворогом територіях бійці ТрО залучаються до Руху опору, російські окупанти жодної секунди не почуваються у спокої.

Сотні бійців ТрО вже відзначені високими державними нагородами. На їх рахунку не тільки колись жива сила, але й безліч бронетехніки і навіть літаки російської армії. Це вже – історія, яку ми обов’язково закарбуємо, бо швидкоплинність подій інколи стирає важливі подробиці.

Вибухове зростання структури, тим більше в умовах інтенсивних боїв – це величезний досвід, це помилки і досягнення, це успіхи і, на жаль, втрати.

Це народження військового братерства, коли люди різного віку та професій пліч-о-пліч боронять країну. Знаю, що український досвід вже активно вивчають за кордоном.

Пишаюся українськими солдатами, сержантами, офіцерами, генералами, які сьогодні б’ють ворога у лавах Сил територіальної оборони і наближають перемогу України», - написав Міністр оборони Олексій Резніков.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: командувач тероборони Танцюра 
Матеріали по темі