Суспільство

Від обласного гуманітарного штабу привезли допомогу в Тульчинську громаду, де 4500 переселенців

22 травня 2022, 12:09

21 травня від обласного гуманітарного штабу привезли допомогу в Тульчинську громаду, де зареєстровані вже 4500 переселенців. Вантаж містить понад 2,2 тони - 200 продуктових наборів та 13 палет різних продуктів харчування, засобів гігієни, одягу та взуття отримала громада, відповідно до потреб, які замовляли на онлайн платформі.

Про це повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

Київщина, Харківщина, Херсонщина, Миколаїв Чернігів, Суми, Краматорськ, Маріуполь, Донецьк –така неповна географія переселенців, які покинули за час війни власні домівки і знайшли житло і турботу в Тульчинській громаді.

Від початку російського вторгнення Тульчинська громада прийняла кілька тисяч біженців. Зараз у громаді зареєстровані та проживають 4,5 тис. ВПО, з них – 1028 дітей, є також особи з інвалідністю, зокрема діти з аутизмом. 250 школярів приєднались до навчання онлайн, серед них є і цьогорічні випускники. А ще у переселених з буремних регіонів сімей, вже в Тульчині, народились малята.

Вантаж, за дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, доставили його Перший заступник Наталя Заболотна та заступник Андрій Кавунець.

«Більше 120 жінок з числа ВПО, зареєстрованих у Вінницькій області, очікують поповнення в родині і перебувають на медичномуобліку. Загалом за три місяці війни на Вінниччині народилось більше 800 дітей. Дякуючи ЗСУ, життя продовжується навіть попри те, що абсолютно безпечних регіонів сьогодні в Україні не існує. І гостинна Вінниччина, на жаль, також не є виключенням», - зазначила Наталя Заболотна.

Варто зазначити, що вже 46 територіальних громад Вінницької області отримали гуманітарну допомогу від обласного штабу ОВА. Продуктові набори для громад формують як волонтери, так і працівники обласної державної адміністрації.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: гуманітарна допомога Вінницький обласний гуманітарний штаб Тульчинська громада переселенці 
Матеріали по темі