Спорт
0

73

0

Спортсмен із Вінниччини став чемпіоном міжнародного турніру з греко-римської боротьби

У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів

Спортсмен із Жмеринки Володимир Карпейчик став чемпіоном міжнародного турніру з греко-римської боротьби серед вікової групи «U-17», що проходив в Румунії.

Про це повідомляє Жмеринка City.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів збірних команд Туреччини, Норвегії, Молдови, Румунії, Швеції та України. Володимир виборов 1 місце у ваговій категорії до 55 кілограмів.

Відділ молоді і спорту Жмеринської міської ради дякує тренерському складу та батькам за виховання і віру в спортсмена.Володимир Карпейчик вихованець Жмеринської ДЮСШ.