Здоров‎’‎я

Вінницька лікарня швидкої медичної допомоги отримала з Німеччини ліжка та обладнання

22 квітня 2022, 19:52

Вінницька лікарня швидкої медичної допомоги отримала гуманітарну допомогу з Німеччини. Її зібрав і передав уродженець Вінниччини Павло Михайлов.

За інформацією Вінницької міської ради, у лікарню завезли мультифункціональні ліжка з ортопедичними матрацами, медичні тумбочки, чотири апарати ШВЛ та апарат для ультразвукових досліджень.

Павло Михайлов майже 20 років живе у Німеччині. В переддень військового вторгнення російських військ в Україну приїхав на батьківщину у справах. Відтоді чоловік разом з рідними та волонтерами організовує доставку гуманітарних вантажів для рідної Вінниці.

«Загалом до Вінниці ми вже доставили 7 вантажівок з гуманітарною допомогою. Що стосується лікарні ШМД, то в цій лікарні працював мій дідусь, батько і дядько. Тому для мене ця допомога має символічне значення. До медзакладу ми привезли тридцять лікарняних ліжок з ортопедичними матрацами, медичні тумбочки, чотири апарати ШВЛ та апарат для ультразвукових досліджень. Також доставили необхідні медикаменти. Дуже круто, що місто розвивається, і тут з’являються лікарні європейського рівня. Ми і надалі працюватимемо і допомагатимемо не лише Вінниці, а й всій Україні», - розповідає Павло Михайлов.

Медичні меблі та устаткування до вінницької лікарні передала католицька клініка Св. Елізабети з міста Герне. Волонтери зазначають, що і надалі продовжуватимуть доставляти медичні вантажі до лікарень Вінниці.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ШМД гуманітарна допомога 
Матеріали по темі