0

127

0

У чеському місті Празі завершився Міжнародний турнір з греко-римської боротьби

У чеському місті Празі завершився Міжнародний турнір з греко-римської боротьби «Prague Wrestling Open 2022».Вінницькі спортсмени вкотре продемонстрували на міжнародній арені свою майстерність. Так, завдяки підтримці комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, борці міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» привезли два «золота» та одне «срібло».

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

За першість боролися спортсмени з дев’яти країн світу.

Тріумфували на змаганнях вінничани – Михайло Дідик (вагова категорія 47 кг) та Андрій Вітковський (вагова категорія 57 кг). Хлопці завоювали золоті нагороди.

На другу сходинку піднявся Матвій Плахотнік (вагова категорія 47 кг). А за крок до п’єдесталу зупинилися Ілля Орлюк та Максим Шарденко, посівши 4-ті місця.

«Дякуємо всім хто допомагає та сприяє участі спортсменів у важливих змаганнях», – каже директор МК ДЮСШ «Вінниця» Юрій Будяк.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський наголосив, що у Вінницькій міській територіальній громаді підтримуються належні умови для тренування юних спортсменів, які згодом представляють наш край на міжнародних, всеукраїнських змаганнях.

«Сьогодні важливо підтримувати молодь, адже вона – наше майбутнє», – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Вінницькі борці здобули дві золоті та одну срібну медалі на міжнародному турнірі - фото 2