22 груд. 2023 12:51
0

122

0

Збірна команди України у другий день змагань на Паралімпійському чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону виборола 7 медалей

Паралімпійська збірна команди України у другий день змагань на Паралімпійському чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону виборола 7 медалей. У складі збірної України і спортсмени з Вінниччини – Ірина Буй, Олександр Казік, Григорій Вовчинський.

Про це повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов.

«Тріумфально для України завершилась спринтерська гонка серед дівчат у класі стоячи. Наші дівчата зайняли увесь подіум!

У класі стоячі у чоловіків бронзову медаль виборов вінничанин - Григорій Вовчинський - капітан національної збірної з лижних перегонів та біатлону.

А у класі з порушенням зору ще одну «бронзу» приніс Україні вінничан Олександр Казік.

Ірина Буй зайняла 4 сходинку турнірної таблиці у класі стоячи серед жінок з УОРА.

Вітаю наших спортсменів із перемогами!

Чекаємо наступних стартів!

Вболіваємо за національну збірну команду з лижних перегонів та біатлону!», - написав Сергій Борзов.

Чемпіонат світу з зимових видів спорту 2021 у Ліллехаммері, Норвегія, є передостанньою змагальною сходинкою перед Паралімпійськими іграми в Пекіні.

Вперше чемпіонат світу проводиться одночасно з трьох видів спорту (лижні перегони та біатллон, гірські лижі та сноуборд). Через те, що чемпіонат перенесли на 1 рік через пандемію, було вирішено залишити назву чемпіонату незмінною (2021).

У чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону беруть участь спортсмени з 32 країн світу. Команду України представляють 25 спортсменів з інвалідністю, які виступатупають у лижних перегонах та біатлоні та боротимуться за добір паралімпійських ліцензій.

Вінницькі спортсмени здобули перемогу на Паралімпійському чемпіонаті світу з зимових видів спорту у Ліллехаммері - фото 2