Здоров‎’‎я

Медицина під час війни: Вінницю з робочим візитом відвідав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко

17 квітня 2022, 16:32

Сьогодні, 17 квітня до Вінниці з робочим візитом приїхав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Очільник МОЗу відвідав вінницькі лікарні, поспілкувався з лікарями та перевірив аптеки, щоб пересвідчитися у наявності ліків.

Про це повідомляє Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

Як зазначив Сергій Борзов, медична система Вінниччини в умовах воєнного стану, попри навантаження, працює повноцінно. В області продовжують приймати поранених, а ще понад 120 тисяч переселенців залишились тут жити і також потребують медичної допомоги.

Начальник ОВА також повідомив, що разом із міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком обговорили готовність медичного персоналу у лікарнях області - від центрів первинної медико-санітарної допомоги до закладів спеціалізованої допомоги.

«Окремо визначились і щодо матеріально-технічного забезпечення медичних закладів: обладнання, устаткування та медикаменти. У цьому напрямку працюємо із Міністерством охорони здоровʼя України - централізовані закупівлі, і з міжнародними партнерами - гуманітарна допомога.

У співпраці з Урядом відпрацювали і вже запускаємо процес відправки важкопоранених у найкращі закордонні клініки. Очільник МОЗу безпосередньо почув думки лікарів і пацієнтів. Відвідали разом аптеки - пересвідчились щодо поставки ліків. Дякуємо медикам за порятунок наших людей! Ви вражаєте своїм професіоналізмом!», - йдеться у повідомленні.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко Вінниця робочий візит 
Матеріали по темі