Афіша Вінниці

Вже п’ятий рік поспіль Вінниця зустріне Новий рік з Сергієм Притулою і «ВАР’ЯТИ-ШОУ»

5 грудня 2019, 17:21

Кожного року 1 січня Вінниця…йде на «ВАР’ЯТИ-ШОУ»!

- Це наша ексклюзивна традиція і вже не раз перевірена 100-відсоткова новорічна прикмета: щоб весь рік був веселим і щасливим, перший день Нового року неодмінно варто зустріти на найвеселішому концерті Сергія Притули і «ВАР’ЯТИ-ШОУ», - зазначають організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». – У цей день у нас завжди аншлаг, а головне – дійсно особлива атмосфера. Повна зала щасливих людей, які на свято зібралися разом – це найкращий подарунок для усіх! Дві години абсолютної радості й сміху, які не забуваються!

Цьогорічний новорічний концерт «ВАР’ЯТИ-ШОУ» розпочнеться 1 січня о 20.00 у театрі імені Садовського.

Вінничани першими побачать абсолютно нову святкову концертну програму з новими фірмовими історіями-одкровеннями Сергія Притули і «Короля монологів» Владзьо, їхнім традиційним батлом жартів, свіженькими блискучими веселими піснями Володимира Жогло і Сергія Полупана, а також безліччю незабутніх номерів та мініатюр від Віталія Тильного і Валентина Сергійчука.

Все традиційно без політики і нецензурщини!

Щиро, яскраво і влучно про найвеселіші ситуації з життя і ті кумедні ситуації, у які ми потрапляємо у побуті та стосунках.

«ВАР’ЯТИ-ШОУ» - це не просто талановиті гумористи і співочі актори, кожна репліка і навіть жест яких миттєво викликають хвилю сміху у залі, вони - справжні улюбленці публіки!

За дев’ятьроків існування «ВАР’ЯТИ-ШОУ» всім довели, що україномовний гумор - це гумор найвищого ґатунку.

Це завжди шалена енергетика, суцільний позитив, абсолютний захват глядачів і бажання, щоб ці години щастя і гумору не закінчувалися ніколи!

«ВАР’ЯТИ-ШОУ» - україномовне гумористичне шоу, яке треба бачити всією сім’єю!

Тож порадуйте своїх близьких таким новорічним подарунком і в жодному разі не забудьте про себе!

1 січня о 20.00 у театрі імені Садовського Сергій Притула і «ВАР’ЯТИ-ШОУ»будуть чекати всю Вінницю!

Квитки на концерт купуйте на сайті http://bilet.vn.ua, а також у касах «Магігранду», Будинку офіцерів, театру ім. Садовського, Вінницької Вежі та «Універмагу».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (098)101-00-63, (093)101-00-63.


Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: концерт вистава театр  
Матеріали по темі