Спорт

Збірна України виборола «срібло» на чемпіонаті з волейболу EEVZA. У складі команди – студент Вінницького технічного коледжу Богдан Мельник

22 грудня 2022, 15:20

Зі сріблом повернулася збірна України U-17 з чемпіонату EEVZA, що проходив у Грузії. В команді волейболістів - студент Вінницького технічного фахового коледжу. Богдан Мельник навчається на першому курсі спеціальності «Оціночна діяльність». Про перші кроки у волейболі й те, як вдається поєднувати навчання і спорт розповіли у Вінницькому технічному фаховому коледжі.

Богдану – 16 років, з волейболом познайомився дуже давно. Згадує не одну гру, команду, перемогу… А починалося все зі шкільної команди Барської ЗОШ №1.

«Я до 5 класу взагалі не серйозно ставився до волейболу, адже на першому місці завжди було навчання. Тільки з часом почав задумуватися про спортивну кар’єру, мріяв потрапити в круту волейбольну команду, тому почав самовдосконалюватися», - говорить Богдан.

Неодноразово під час розмови Богдан пригадує свою першу тренерку і постійно наголошує:

«Тільки обов’язково напишіть про неї! Я завжди буду вдячним своїй наставниці Світлані Скорбатюк за всі змагання, поїздки і нескінчену підтримку. Вона допомагала мені рости не тільки у волейболі, а й в житті».

Перед вступом до ВТФК хлопець два роки навчався в Київському спортивному ліцеї-інтернаті. До речі, там його обрали капітаном волейбольної команди. Сьогодні Богдан Мельник поєднує навчання в коледжі і гру в складі збірної України.

«Відверто скажу, зараз мене не часто можна побачити на парах. Але викладачі з розумінням ставляться до цього, - зізнається Богдан. - Я й сам знаю, що в цьому житті треба добре попрацювати заради чогось. Так і з навчанням - на додаткові бали розраховував тільки після перемоги в змаганнях за коледж».

Його гартують поразки, тому до будь яких програшів ставиться особливо, не як усі.

«Зазвичай гравці засмучуються після невдалої гри, але я не з таких. Може, це дивно прозвучить, але до поразки я ставлюся краще, ніж до перемоги. Це все для досвіду, а він робить нас кращими. Руки опускаються тільки тоді, коли ти стараєшся, знаєш, як щось потрібно робити - а все одно не виходить. Я вже переконався: таке буває тільки тоді, коли ти вже за крок до успіху», - каже спортсмен.

Нещодавно в Грузії завершилися матчі чемпіонату Східно-Європейської волейбольної зональної асоціації (EEVZA). Збірна України U-17 посіла друге місце і вже готується до боротьби за шанс вийти на змагання європейського рівня. Разом із командою Богдан Мельник вступить в поєдинок з бронзовими чемпіонами.

«Я дуже довго тренувався, щоб нарешті потрапити до складу збірної. Тут досвідчені гравці, професіональний тренер - Ігор Альохін. Тепер у нас одна ціль на всіх - перемогти на чемпіонаті Європи».

Вболіваємо і підтримуємо своїх, Україну!

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: волейбол чемпіонат 
Матеріали по темі